Gezi Danışmanlığı

Seyahat etmek kadar seyahat öncesi plan yapmayı da seviyorum.
Seyahat kalbi iyi yapar, benim için de planlamak kalbimi iyileştiriyor.

Seyahat en sağlıklı bağımlılıktır

O șehirdeki görülecek yerlerin resimlerine bakmak, insanlarla iletișim kurmak ve onlardan bilgi almak hoșuma gidiyor.

İstanbul'a gelen birini nasıl ağırlayacağınızı düșünün... En favori yerlerinize ve turistik yerlere götürürsünüz değil mi ? Misafiriniz sizin favori yerinizi beğendiğinde sizin hoșunuza gidiyorsa neden aynısı size olmasın ? Sizler için internetten ya da orada yașayan dostlarımdan araștırma yapabilirim. Șehrin yerlisi gibi gezebilir, ordaki dostlarımın favori mekanlarına gidebilir. Bir turistin asla göremeyeceği yerleri görebilirsiniz. Ya da sadece siz vaktinizi bașka șeylere odaklarken internette sizin için araștırma yapabilirim. Otel rezervasyonlarınız, gideceğiniz yerler ve ulașımınız bir tur firmasından bulamayacağınız bir özellik ve titizlikte tarafımdan hazırlanabilir.

17

Ülke


Bazı ülkelere 2 bazılarına 3 kere gittim. Bazılarında 12 saat gibi kısa süre kaldım, bazılarında 2 ay gibi uzun bir süre.
Türkiye'de tatil fiyatına yurtdışında tatil yapabileceğiniz, yeni bir kültür tanıyabileceğinizi unutmayın.
32

Şehir


Gezmeye başladıkça insan kendini durduramıyor. Şehri oranın yerlisi gibi gezmeyi ve yaşamayı seviyorum. Bir şehri gezmenin en iyi yolunun yürümek olduğunu düşünüyorum ve mümkün olduğu kadar merkezde kalmaya çalışıyorum.